SOUSTŘEDĚNÍ

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018

Letní soustředění proběhne od úterý 7. srpna (příjezd v úterý v podvečer, tréninky od středy) do neděle 12. srpna (odpoledne).

Jedeme již tradičně do Chocně, do hotelu Pelini na náměstí, kde budeme mít plnou penzi.

Cena za celé soustředění (ubytování, jídlo, hřiště) bude upřesněna, počítejte okolo 2.500 Kč. Zálohu 500 Kč je nutné zaplatit do konce června, buď osobně, nebo převodem na účet klubu.

S sebou je možné vzít si brusle, koloběžku apod., na hřiště je to necelé 2 kilometry po rovince ;-). V Chocni je také mimo jiné pěkné koupaliště, plavky s sebou!

__________________________________________________________

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2017

Letní soustředění proběhne od úterý 8. srpna (příjezd v úterý v podvečer, tréninky od středy) do neděle 13. srpna (odpoledne).

Jedeme do osvědčené Chocně, do hotelu Pelini na náměstí, kde budeme mít plnou penzi.

Cena za celé soustředění (ubytování, jídlo, hřiště) bude upřesněna, počítejte okolo 2.500 Kč. Zálohu 500 Kč je nutné zaplatit do 16. června, buď osobně, nebo převodem na účet klubu.

S sebou je možné vzít si brusle, koloběžku apod., na hřiště je to necelé 2 kilometry po rovince ;-). V Chocni je také mimo jiné pěkné koupaliště, plavky se tedy taky budou hodit!

    

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2016

Letošní letní soustředění proběhne od středy 10. srpna (ráno) do neděle 14. srpna (odpoledne).

Pojede se opět do Chocně, do hotelu Pelini na náměstí, kde budeme mít tradičně i plnou penzi.

Cena za celé soustředění (ubytování, jídlo, hřiště) byla vloni 2.250 Kč, letošní bude ještě upřesněna. Zálohu 500 Kč je nutné zaplatit do konce května, buď osobně, nebo převodem na účet klubu.


LETNÍ soustředění 2015

Letošní letní soustředění proběhne od 7. srpna do 12. srpna - odjíždíme letos tedy už v pátek. Pojede se opět do Chocně.

Cena za účast na celém soustředění (ubytování, jídlo, hřiště) je 2.250 Kč. Zálohu 500 Kč je nutné zaplatit do konce června, buď osobně, nebo převodem na náš nový účet.


LETNÍ soustředění 2011

Letní soustředění 2011 proběhlo opět v Chocni a to 6.-12. srpna. Účast byla velká, počasí proměnlivé a nálada skvělá. Nakonec příspěvky na Facebooku shrnou soustředění očima účastnic nejlépe ;o)

Adéla M.:
vzpomínky na soustředko: jedna ukecaná členka týmu, jeden rozbitej ret, sylvy vypadnutá čelist, Dáši bezdůvodné běhání mezi metama, UNO, koloběžkový gang, pan policajt, HUGO, hledání papírků na náměstí, namožený všechny svaly. Jestli jsem na něco zapomněla, klidně to doplňte :):) bylo to s váma holky nejlepší!

- Kristýna: pan Frisco, kyselé špagetky, prdelní sval a veškeré pohybové kreace (Léňo, Sylvo, Dášo...), Sylvy absťák, točená zmrzlina, Adély záchrana v bludišti... a mokrý rizoto. :D:D

- Dáša: kartářka Anie, německá televize, tržné rány ze slajdování, VELMI proměnlivé počasí, všemi oblíbené křupání kloubů, okurky z snídani...

- Bára: A upir ve vlaku za polarniho dne:-))
- Lenka: a křeček z krabice :-):-)
- Adéla L.: a tancující chlapeček v restauraci a znásilnění muži ;);)

- Adéla M.: jak jsem na všechno tohle mohla zapomenout!

_______________

Bára K.:
Jsem doma...soustředění bylo supr,ale ta modřina,co mam pod nehtem na palci u nohy...tak ta mě sere :D:D
________________

Kristýna:
Děkuju trenérům za trpělivost, ostatním za rady a všem za tu srandu :):). Bylo to super a na konci srpna je hezky rozdrtíme! ;);)
_________________

Katka:
prijela z uplne skvelyho softabalovyho soustredeni;) bylo to uzasny!!!!! :):) a ted opet navrat do reality...

Také děkuji trenérům a všem ostatním za tak skvělé soustřědění :):) Bylo to supeer:)

__________________

Anička:
Holky a Vláďo, jsem ráda, že jsem s vámi mohla být na soustřeďku aspoň pár dní, protože to bylo bezvadný!
____________________

Adéla L.:
se prostě musí přidat ke všem těm, kdo sem píšou, jaký jsme letos měli úžasný soustředko... Protože se vydařilo opravdu skvěle!
______________________

Bára B.:
Dlouhou dobu u mně na plné čáře vyhrávalo mé první soustředění v roce 2000. Byla jsem nejmladší v týmu a talent vnějšího pole. Letošní soustředění to z roku 2000 sesadilo z trůnu :-):-) Skvělé soustředění, drill herních situací a hlavně perfektní a nekonfliktní kolektiv. Asi jsem nikdy nezažila, abychom večery trávily všechny pohromadě, hrály hry nebo jen tak klábosily. I když jsem se na soustředění netěšila, velmi mě potěšilo. Takže díky holky. Ještě teď se bavím Lenčiným pádem, HUGEM a Thorem, které ho jsem vážně nepochopila :-):-)
____________________

Dáša:
nechám si vytetovat softballový míček na rameno! :D:D


Věřím ve VÁS/NÁS a jsem hrozně ráda, že vás mám. Všem vám patří dík a už teď se těším na další soustředění :o)

Marta

 

JARNÍ soustředění 2011

Jarní víkendové soustředění v Osečné se letos bude konat v termínu 15. - 17. dubna 2011. Zázemí budeme mít opět v penzionu Podvrší. Odjezd je naplánován na pátek odpoledne po škole či práci, příjezd na neděli večer. Pokud se vejdeme, pojedeme hromadně auty. K jídlu si něco společně uvaříme, na něco zajdeme do některé z místních hospod. Podrobnosti o cestě, jídle a o tom, co s sebou, se včas dozvíte!

 

LETNÍ soustředění 2010

Letní soustředění letos proběhne opět v Chocni na místním softballovém hřišti, a to od soboty 31. července do pátku 6. srpna 2010.
Ubytování je opět zajištěno v penzionu Michael, zařízena je i plná penze (snídaně, oběd, večeře) v blízké školní jídelně, a to od sobotního oběda do pátečního oběda.

Peníze – za hřiště a ubytování 2.000 Kč, za stravu 1.000 Kč, celkem tedy 3.000 Kč – noste na tréninky nebo zápasy nebo pošlete na účet klubu. Je potřeba zaplatit do 15. července!

Číslo účtu – 1970844399/0800
Jako variabilní symbol uvádějte svoje datum narození ve tvaru DDMMRRRR, ať se pozná, kdo zaplatil.

!!!!Dejte včas vedět, kdo nebudete moci jet, i kvůli plánování programu!!!!
Kdo už ví, že bude moct přijet jen na část soustředění, ať se co nejdřív domluví s Vláďou – je potřeba zamluvit jídlo a ubytování pro konkrétní počet lidí! Cena pak bude odpovídat počtu dní na soustředění.

Odvoz opět na vlastní náklady – dohodněte se mezi sebou.
Jak se do Chocně dostat:
Vlakem - staví tam dost rychlíků jedoucích přes Českou Třebovou, z nádraží to je ale docela daleko.
Autem - je to nejlepší po dálnici D11 do Hradce Králového, pak pokračovat po silnici 35 směr Vysoké Mýto, v obci Týnišťko (ještě před Vysokým Mýtem) odbočit doleva na silnici 315 a přes obce Dobříkov a Sruby do Chocně. V Chocni minete po pravé ruce nádraží, za ním odbočíte doleva na most přes řeku, pokračujete rovně, zase přejedete most přes řeku a za ním odbočíte doleva do ulice Dolní. Pokračujete rovně, na konci odbočíte doleva a hned doprava do ulice U koupaliště, na konci je areál Orlice Choceň - softball a baseball. Kdyžtak se ptejte na koupaliště nebo zimní stadion.

 

JARNÍ soustředění 2010

 Jarní soustředění se letos opět koná v Osečné, a to v termínu 19.-21. března. Odjezd je v pátek odpoledne, logistiku doladíme později podle počtu účastníků a aut. Snídaně a oběd si opět vaříme sami, rozdělení nákupů opět podle účastníků, večeře v okolních rastauračních zařízeních. Pokud někdo ví, že nepojede, dejte mi to vědět!! Stejně jako loni budu vybírat 500. můžete je posílat na účet nebo nosit na tréninky. Vzhledem k tomu, že je soustředění relativně brzy, počítejte s teplejším oblečením!!!

 

LETNÍ soustředění 2009
Letní soustředění proběhne od soboty 8. srpna do pátku 14. srpna v Chocni. Trénujeme na softbalovém hřišti klubu Orlice Choceň, k dispozici bude mj. pálkařská klec a nadhazovací stroj. Ubytování je zajištěno v penzionu Michael, Záměstí 121, Choceň. Cena za soustředění je 2000 a zahrnuje ubytování a nájem hřiště
.

Strava - snídaně by se měly dát dělat v penzionu, obědy zajistím společné (ještě dám vědět, zatím to zjišťuju), večeře každý na vlastní pěst. Sraz je v sobotu ve 12 hodin na hřišti, končíme v pátek odpoledním tréninkem. S sebou samozřejmě věci na trénování, rukavici, kopačky + další sportovní obuv (po ránu bývá rosa, ať se máte do čeho přezout), čepici, sluneční brýle, náplasti (budou puchýřky od pálení), plavky (kousek od hřiště je koupaliště i řeka Orlice) i nějaké mikiny a šusťákové bundy (co kdyby bylo chladno)

Do Chocně se dostanete vlakem (staví tam dost rychlíků jedoucích přes Českou Třebovou), z nádraží to je docela daleko, tak bude lepší, když si dohodnete s nějakým řidičem odvoz. Autem je to nejlepší do dálnici D11 do Hradce Králového, pak pokračovat po silnici 35 směr Vysoké Mýto, v obci Týnišťko (ještě před Vysokým Mýtem) odbočit doleva na silnici 315 a přes obce Dobříkov a Sruby do Chocně. V Chocni minete po pravé ruce nádraží, za ním odpočíte doleva na most přes řeku, pokračujete rovně, zase přejedete most přes řeku a za ním odbočíte doleva do ulice Dolní. Pokračujete rovně, na konci odbočíte doleva a hned doprava do ulice U koupaliště, na konci je areál Orlice Choceň - softbal a basebal. Když tak se ptejte na koupaliště nebo zimní stadion.

Kdo ještě nezaplatil za soustředění, ať peníze pošlě na účet klubu do konce července (č. účtu 197 08 44 399/0800) nebo vyberu osobně na místě.

 


JARNÍ soustředění
Počasí, které nás děsilo celý týden v Praze, se nás snažilo odradit ještě i během cesty do Osečné. Nepodlehly jsme ale jeho nátlaku a vzdorovaly tak dlouho, že to konečně pochopilo a od sobotního rána se nám snažilo dokázat, že vlastně stojí na naší straně. Jak důležité je tmelení kolektivu se poznalo jak ve dne na hřišti, tak i po večerech v lázeňské hospůdce. Příjemná byla i účast naprostých nováčků v našem týmu - Sylvy a Adély - které svou statečností (vyrazit už po jednom společném tréninku s námi na soustředění) nás mile překvapila. Trénovalo se přiměřeně (neb nás čekal pondělní zápas), ale i přesto si většina přivezla domů bolavé svaly. Že to ale stálo za to - všem dokázal krásný pondělní zápas, který jsme "samozřejmě" vyhrály a bylo na co koukat.


ZIMNÍ soustředění
Ze zimního soustředění se nakonec stala dobrodružná akce 9 statečných dívek, které přežili dvě divoké noci na ubytovně, sjezdily všechny sjezdovky a dokonce se zúčastnily i sportovních akcí pořádaných přímo na svahu.
Děkuji tímto Andulce, která se ujala zařizování a přestože to vypadalo, že už nikde není ani místečko, podařilo se jí zajistit ubytování a tím i fajn víkend pro ostatní. Marta
Chci poděkovat všem, kdo se zúčastnili akce Liberec - Markétě, Martě, Maruš, Simče, Lucce s Michalem z „Něčeho nad Vltavou";-)) a Lucce s Michalem ze „Zlína". Dík, že jste to nevzdali! Musim říct, že já na tenhle víkend dlouho nezapomenu, bylo to s vámi super!:-) Andul


LETNÍ soustředění 2008
Minulé letní soustředění proběhlo netradičně. Každoroční Orlík vystřídaly Zbraslavice. Tento areál objevila Maruška Tojflová a patří jí za to dík, stejně tak i Vláďovi, který vše zajistil. Jinak počasí nám přálo a protože jsme se kromě Kristiny Zákravské sešli skutečně všichni...včetně nováčků našeho týmu - Heleny, Moniky a Martiny...trénovalo se kde co, týmově i individuálně, prakticky i teoreticky, ale hlavně s úsměvem (no občas i s remcáním, :o). Díky za vaší účast a doufám, že jste i vy byly spokojeny. Marta

Tvorba INTERNETOvých stránek, WebHosting Rozhled.cz