Archiv aktualit


Letní soustředění

Letní soustředění se letos bude opět konat v Chocni, a to v termínu 6. - 12. srpna 2011.

Trénovat budeme v místním softballovém/baseballovém areálu klubu Orlice Choceň, ubytování bude zajištěno v penzionu Michael a jídlo (snídaně, obědy, večeře) v blízké školní jídelně. Všechno tedy zůstává při starém.

 
 

LETNÍ soustředění 2011

 

Letní soustředění letos proběhne opět v Chocni na místním softballovém hřišti, a to od soboty 6. srpna do pátku 12. srpna 2011.

Ubytování je opět zajištěno v penzionu Michael, zařízena je i plná penze (snídaně, oběd, večeře) v blízké školní jídelně, a to od sobotního oběda do pátečního oběda.

 

Peníze – za hřiště a ubytování 2.000 Kč, za stravu 1.000 Kč, celkem tedy 3.000 Kč – noste na tréninky nebo zápasy nebo pošlete na účet klubu. Je potřeba zaplatit do 15. července!

 

Číslo účtu – 1970844399/0800

Jako variabilní symbol uvádějte svoje datum narození ve tvaru DDMMRRRR, ať se pozná, kdo zaplatil.

 

!!!!Dejte včas vedět, kdo nebudete moci jet, i kvůli plánování programu!!!!

Kdo už ví, že bude moct přijet jen na část soustředění, ať se co nejdřív domluví s Vláďou – je potřeba zamluvit jídlo a ubytování pro konkrétní počet lidí! Cena pak bude odpovídat počtu dní na soustředění.

 

Odvoz opět na vlastní náklady – dohodněte se mezi sebou.

Jak se do Chocně dostat:

Vlakem - staví tam dost rychlíků jedoucích přes Českou Třebovou, z nádraží to je ale docela daleko.

Autem - je to nejlepší po dálnici D11 do Hradce Králového, pak pokračovat po silnici 35 směr Vysoké Mýto, v obci Týnišťko (ještě před Vysokým Mýtem) odbočit doleva na silnici 315 a přes obce Dobříkov a Sruby do Chocně. V Chocni minete po pravé ruce nádraží, za ním odbočíte doleva na most přes řeku, pokračujete rovně, zase přejedete most přes řeku a za ním odbočíte doleva do ulice Dolní. Pokračujete rovně, na konci odbočíte doleva a hned doprava do ulice U koupaliště, na konci je areál Orlice Choceň - softball a baseball. Kdyžtak se ptejte na koupaliště nebo zimní stadion.

 
Tvorba INTERNETOvých stránek, WebHosting Rozhled.cz